24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimler öncesinde Devlet Bahçeli bayram dolayısı ile partisinin İstanbul İl merkezinde düzenlenen toplantıda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Devlet Bahçeli anket firmalarına ateş püskürdü.

Türkiye seçime hazırlanır iken siyasi partiler ile birlikte anket firmalarının sonuçları da gündeme bomba gibi düşüyor. CHP’ye yakın anket firmaları tarafından yapılan açıklamalarda Milliyetçi Hareket Partisi’nin oy oranının %5 olacağını bildirmesi parti genel başkanı Devlet Bahçeli’yi kızdırdı. İstanbul’da Ramazan Bayramı dolayısı ile düzenlenen bayramlaşma merasimine katılan Devlet Bahçeli burada açıklamalarda bulundu.

Bu Parti Anket ile Kurulmadı!

Devlet Bahçeli’nin açıklamalarında yer alan satır başlıklarında önemli detaylar yer aldı. Milliyetçi Hareket Partisi’nin anket firmaları ve onların ilettikleri oy oranları ile kurulmadığını belirten Bahçeli bu tarz firmaların yaptığı açıklamalara kulak asılmaması gerektiğini aktardı.

Anket firmaları tarafından Milliyetçi Hareket Partisinin oy oranlarının %5’e kadar düştüğü açıklamalarına aldırış edilmemesi gerektiğini belirten Devlet Bahçeli mücadelemizi Turan’a kadar sürdüreceğiz dedi. Alçakça gerçekleştirilen iddiaları asla ciddiyet alınmaması gerektiğini belirten Devlet Bahçeli televizyon programlarındaki yorumcularında ucuz ve köhne yorumlarını bırakmaları gerektiğini aktardı.

Demokrasi Nöbetindeyiz

Sinan Erdem Spor Salonunda düzenlenen bayramlaşma merasiminde açıklamalarda bulunan Devlet Bahçeli son olarak ” Biz varız Türkiye için hazırız. Demokrasi nöbetindeyiz ” açıklamasını yaparak konuşmasını bitirdi.

Yorum Yapın
Yapılan Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış