Bizimle iletişime geçin

Gündem

BAHÇELİ DEN KILIÇDAROĞLU NA SERT SÖZLER

Halit Şimşek

Yayınlayan

on

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da eleştiren Bahçeli, ”Dünya üzerinde kaç muhalefet partisi başkanı alelacele Biden’i tebrik etmiştir? Kılıçdaroğlu, meşruiyetini yabancı başkentlerde arayan, alın beni kullanın mesajı veren kökünden kopmuş, kimliğini kaybetmiş bir siyasetçidir” ifadelerini kullandı.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Şunları Söyledi :
“CHP Genel Başkanı’nın Biden’ı kutlamasındaki çabukluğu ve acelesidir. Bir türlü köşesine çekilmeyen bir siyaset eskisi de Biden’ı şans olarak gördüğünü söylemiştir. Çarpık yüzler ABD’ye ‘beni unutmayın’ mesajı vermiştir. Bu resmin neresinde millet sevdalısı bir yüz vardır? Sayın Kılıçdaroğlu nereye yetişeceksin? Resmi açıklama yapılmadan bir muhalefet partisinin kutlama mesajı neyin nesidir? CHP’yi ABD sevdalısı yapan ilişki ağını ne yapalım? Kılıçdaroğlu yeni efendisi ile temas kurma gereği görmüştür. Kılıçdaroğlu meşruiyetini yabancı başkentlerde arayan kökünden kopmuş bir siyasetçidir. Mustafa Kemal Atatürk yerinden kalksa bunları İzmir’e, okyanusun karşı kıyısına kadar kovalar.

Bugüne kadar yaşadıklarımız demokrasiye müdahale heveslilerine zemin hazırlayan, siyaset yanlışlarından beslendiğini ortaya koymuştur. Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP milletimizden umudur kesmiştir. Sokak telkinleri bunun bir göstergesidir. Kuruluşunda payı olmayanın yıkımda öne çıkması, bunun bedeline katlanması namus borcumuzdur. Bugün Türkiye’de devlet krizi değil, muhalefet krizi, CHP krizi vardır. Milli mücadele tertemiz millet iradesine dayanarak kazanılmıştı. Bilinmelidir ki Türkiye tozlu raflarından indirilmiş yeni Serv sahiplerine teslim olmayacaktır” ifadelerini Kullandı.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

TOGG’DEN ŞOK İSTİFA!

Kürşat Mustafa

Yayınlayan

on

Ethem Sancak TOGG Yerli Otomobil Projesi Yönetim Kurulundan İstifa Etti.

TOGG Yerli Otomobil Projesi Yönetim Kurulunda görev yapan Ethem Sancak BMC Yönetim Kurulu Başkanıydı. Ethem Sancak’ın istifasının ardından yerine, BMC İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir getirildi.

TOGG’nin resmi internet sitesinde yapılan değişikliklerle haberler doğrulandı. Açıklanmasının ardından tam bir yıl geçen TOGG yerli hibrit otomobiller halen halk arasında heyecanı korumakta. Devrim otomobillerinden sonra üretilen ikinci yerli otomobilimiz olan TOGG seri üretime geçecek ve piyasaya sürülecek ilk yerli otomobilimiz olacak.

Okumaya devam et

Gündem

BOSNA HERSEK’İN SON KADISININ EŞİ HAYATINI KAYBETTİ!

Mevlüt Demirtaş

Yayınlayan

on

Bosna Hersek’in son kadısı Becir Efendi’nin eşi Nimeta Jahic önceki gün Saraybosna’da hayatını kaybetti. 98 yaşındaki Jahic’in geçirdiği zatürre nedeniyle Saraybosna’daki evinde vefat ettiği belirtildi.

Prizren şehrinde yaşayan bir Türk ailesinin kızı olarak 1922’de dünyaya gelen Nimeta Jahic, kadı olan Boşnak eşiyle Prizren’deki görevi sırasında evlenip daha sonra Bosna Hersek’e gelin gitmişti. Bir Türk kadını olan Nimeta Jahic, Türkçe’nin yanı sıra Arnavutça ve Boşnakça da biliyordu. Prizren ve İstanbul’da eğitim alan Nimeta Jahic, verdiği bir röportajda, Osmanlı paşası olan babasının Mustafa Kemal Atatürk ve Fevzi Çakmak ile arkadaş olduğunu ve hâlâ babasının apoletlerini, kemerini ve bastonunu sakladığını anlatmıştı. Nimeta Jahic, ülkeye yaptığı ziyaretlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la da bir araya gelmişti.

 

Okumaya devam et

Gündem

BAHÇELİ’DEN CHP’Lİ VEKİLE SERT SÖZLER!! ”ŞEREFSİZLİKTİR” DEDİ!!

Halit Şimşek

Yayınlayan

on

Partisinin grup toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “CHP milletvekilinin Türk ordusuna satılmış demesi şerefsizliktir, kepazeliktir.Artık böyle bir noktaya gelinmiştir ki çatı ve çıkar örgütü haline gelen CHP bir milli güvenlik meselesine dönüşmüştür.” dedi.
Milliyetçi Harekat Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli,  CHP’li vekil Ali Mahir Başarır’ın tepki çeken ‘Ordu Katar’a satıldı’ sözlerine ilişkin Bahçeli, ‘Bunlar yerli milli olamazlar. Bu milletin evladı asla olamazlar. CHP, Türkiye’ye cephe almış bir siyaset tablosudur. CHP milletvekilinin Türk ordusuna ‘satılmış’ demesi şerefsizliktir, kepazeliktir. Askere düşmanlık, düşmana askerliktir’ dedi.

Okumaya devam et

Trend

Tüm hakları saklıdır. © 2020 Haberhanem.com