Bizimle iletişime geçin

Gündem

50 MİLYONLUK CHP VURGUNU! KİM GERÇEK ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ?

Kürşat Mustafa

Yayınlayan

on

Alaatin Çakıcı’nın Kemal Kılıçdaroğlu’na yazdığı mektup ve Chp kanadının verdiği karşı cevaplar hâlen sıcak gündemken İzmir Menemen Belediye Başkanı Chp’li Serdar Aksoy’un ve beraberinde ki 24 kişinin zimmetine geçirdiği iddia edilen 50 Milyon lira gündeme bomba gibi düştü.

Daha önceleri Kemal Kılıçdaroğlu’nun iltifatlara boğduğu Serdar Aksoy 50 milyon lira çalmakla suçlanarak gözaltına alındı

 

Chp’li Belediyeye Organize Suç Baskını!

 

31 Mart seçimlerinin ardından Tahir Şahin’in yerine seçilen Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, iddialara göre 18 ay görev süresince bir çok kez usülsüzlük yapmış. Menemen Cumhuriyet Savcılığı tarafından hakkında görevi kötüye kullanmak, terör propagandası yapmak, resmi evrakta sahtecilik, rüşvet, zimmet, ihaleye fesat karıştırmak gibi birçok suçtan dolayı işlem başlatılmış ve göz altı kararı verildi.

 

Savcılığın operasyon kararı ile Menemen Belediyesine baskın yapan polis kuvvetleri Başkan Serdar Aksoy, Başkan Yardımcısı Mehmet Cin, Satın Alma Müdürü Teoman Tuna, Mali İşler Daire Müdürü Mustafa İlhan, Muhasebe Müdürü Nagehan Karaca, Fen İşleri Müdürü Gazi Koşum, Şantiye Şefi Kenan Yasatürk’ü gözaltına aldı. İsmi zikredilen şahısların haricinde birçok belediye personeli ve bazı hurda fabrikalarının sahipleri de gözaltına alındı.

 

Organize Suç Örgütü Gibi Belediye…

 

Daha önceleride Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy hakkında savcılıga 15 ayrı suç duyurusunda da bulunulduğu öğrenildi.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

TOGG’DEN ŞOK İSTİFA!

Kürşat Mustafa

Yayınlayan

on

Ethem Sancak TOGG Yerli Otomobil Projesi Yönetim Kurulundan İstifa Etti.

TOGG Yerli Otomobil Projesi Yönetim Kurulunda görev yapan Ethem Sancak BMC Yönetim Kurulu Başkanıydı. Ethem Sancak’ın istifasının ardından yerine, BMC İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir getirildi.

TOGG’nin resmi internet sitesinde yapılan değişikliklerle haberler doğrulandı. Açıklanmasının ardından tam bir yıl geçen TOGG yerli hibrit otomobiller halen halk arasında heyecanı korumakta. Devrim otomobillerinden sonra üretilen ikinci yerli otomobilimiz olan TOGG seri üretime geçecek ve piyasaya sürülecek ilk yerli otomobilimiz olacak.

Okumaya devam et

Gündem

BOSNA HERSEK’İN SON KADISININ EŞİ HAYATINI KAYBETTİ!

Mevlüt Demirtaş

Yayınlayan

on

Bosna Hersek’in son kadısı Becir Efendi’nin eşi Nimeta Jahic önceki gün Saraybosna’da hayatını kaybetti. 98 yaşındaki Jahic’in geçirdiği zatürre nedeniyle Saraybosna’daki evinde vefat ettiği belirtildi.

Prizren şehrinde yaşayan bir Türk ailesinin kızı olarak 1922’de dünyaya gelen Nimeta Jahic, kadı olan Boşnak eşiyle Prizren’deki görevi sırasında evlenip daha sonra Bosna Hersek’e gelin gitmişti. Bir Türk kadını olan Nimeta Jahic, Türkçe’nin yanı sıra Arnavutça ve Boşnakça da biliyordu. Prizren ve İstanbul’da eğitim alan Nimeta Jahic, verdiği bir röportajda, Osmanlı paşası olan babasının Mustafa Kemal Atatürk ve Fevzi Çakmak ile arkadaş olduğunu ve hâlâ babasının apoletlerini, kemerini ve bastonunu sakladığını anlatmıştı. Nimeta Jahic, ülkeye yaptığı ziyaretlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la da bir araya gelmişti.

 

Okumaya devam et

Gündem

BAHÇELİ’DEN CHP’Lİ VEKİLE SERT SÖZLER!! ”ŞEREFSİZLİKTİR” DEDİ!!

Halit Şimşek

Yayınlayan

on

Partisinin grup toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “CHP milletvekilinin Türk ordusuna satılmış demesi şerefsizliktir, kepazeliktir.Artık böyle bir noktaya gelinmiştir ki çatı ve çıkar örgütü haline gelen CHP bir milli güvenlik meselesine dönüşmüştür.” dedi.
Milliyetçi Harekat Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli,  CHP’li vekil Ali Mahir Başarır’ın tepki çeken ‘Ordu Katar’a satıldı’ sözlerine ilişkin Bahçeli, ‘Bunlar yerli milli olamazlar. Bu milletin evladı asla olamazlar. CHP, Türkiye’ye cephe almış bir siyaset tablosudur. CHP milletvekilinin Türk ordusuna ‘satılmış’ demesi şerefsizliktir, kepazeliktir. Askere düşmanlık, düşmana askerliktir’ dedi.

Okumaya devam et

Trend

Tüm hakları saklıdır. © 2020 Haberhanem.com